Zaczynamy nowy sezon

W imieniu Urzędu Miasta, Głównego Partnera – Grupy Azoty Puławy i własnym, Zarząd Klubu Sportowego „Azoty-Puławy” serdecznie zaprasza na uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie budowy nowej hali sportowej w Puławach przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz prezentację pierwszego zespołu „Azotów-Puławy” na nowy sezon PGNiG Superligi.
Podpisanie umowy, której dokonają Wiceminister Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski i Prezydent Puław Janusz Grobel będzie miała miejsce w piątek 14 lipca o godzinie 12.00 w hali sportowej przy Alei Partyzantów. Zaraz po podpisaniu nastąpi prezentacja zespołu „Azotów-Puławy”, w tym nowego sztabu szkoleniowego i nowych zawodników.

Dalszą częścią inauguracji nowego sezonu będzie msza święta, którą o godzinie 15:30 w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej odprawi kapelan drużyny Ksiądz Łukasz Kachnowicz. W nabożeństwie weźmie udział m.in. I zespół Azotów-Puławy.

O godzinie 17 w hali sportowej rozpocznie się pierwszy trening inaugurujący przygotowania przed sezonem 2017/2018 PGNiG Superligi. Zajęcia będą miały charakter otwarty, w związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia naszego nowego zespołu. Po treningu będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia, otrzymania autografu lub porozmawiania z zawodnikami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszego zespołu.