Zapraszamy na dwumecz MKS Perły Lublin

Już w najbliższy weekend (sobota i niedziela, godz. 18, hala Globus) MKS Perła Lublin rozegra długo wyczekiwany dwumecz w ramach 1/8 finału EHF Challenge Cup z portugalskim zespołem Sir 1Maio/ADA CJ Barros. Cały czas trwa sprzedaż biletów na to spotkanie; można je nabyć za pośrednictwem internetu (wejściówki na oba starcia są do nabycia w promocyjnych cenach) oraz w siedzibie klubu przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w dni powszednie w godzinach 9-15.

MKS Perła Lublin przygotował promocję dla fanów, którzy zechcą dołączyć do Klubu Kibica i zdecydują się kupić bilety na sektory nr 10 i 11. Dla zorganizowanych grup szkolnych oferowane są z kolei bilety w cenie 1 zł od osoby (nauczyciele wchodzą gratis, cena wejściówki dla opiekuna-rodzica to 5 zł). Wszystkie dzieci dostaną ponadto gratis produkty od jednego ze sponsorów Klubu – firmy Krasnystaw OSM.

W przerwie pierwszego ze spotkań z Portugalkami czeka nas miła uroczystość i wręczenie pamiątkowych medali przez prezydenta miasta Lublin, Pana Krzysztofa Żuka, z okazji 700-lecia miasta Lublin.