1.Liga: wicelider zwycięski w Puławach

13 лют. 2021 |

13 grudnia w puławskiej hali MOSiR odbył się mecz 13.serii 1.Ligi pomiędzy Azotami-Puławy a wiceliderem pierwszoligowej tabeli grupy C, MKS-em Wieluń. Puławianie musieli uznać wyższość rywali.Podopieczni Piotra Dropka  nie zdołali przeciwstawić się bardziej doświadczonym zawodnikom z Wielunia. Goście wysoko postawili poprzeczkę i już od pierwszych minut spotkania wypracowali sobie kilkubramkową przewagę, którą z każdą kolejną minutą powiększali.  Na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 14:9 dla przyjezdnych. Druga połowa meczu toczyła się pod dyktando wielunian. Pojedynek zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gości. Najwięcej bramek dla Azotów-Puławy zdobył Karol Przychodzeń – 6 trafień.

Azoty-Puławy II – MKS Wieluń 20:32 (9:14)

Azoty-Puławy II: Borucki, Wiejak, Stachowiak – Przychodzeń 6, Szewczyk 4, Konieczny 4, Baranowski 3, Batyra 2, Figura 1, Kobiałka, Sekuła, Antoniak, Abramowicz, Głos, Potucha, Urbanek.

MKS Wieluń: Famulski 7, Węcek 5, Krzaczyński 4, Hanas 4, Cepielik 3, Galewski 3, Wolny 2, Jędrzejewski 2, Piwnicki 1, Królikowski 1, Kolanek, Kowalik, Golański, Waloch, Chuć, Bednarek.