Akredytacje dla mediów na mecz z Füchse Berlin

15 вер. 2021 |

Szanowni przedstawiciele mediów!

Szanowni przedstawiciele mediów!

Rusza proces akredytacyjny na starcie w 2 rundzie eliminacji EHF Ligi Europy.

W celu uzyskania  dziennikarskiej „wejściówki” na  mecz z niemieckim Füchse Berlin (21.09.2021, godz. 18:45, hala MOSiR) należy wypełnić formularz akredytacyjny i przesłać go na adres mailowy marketing@azoty-pulawy.pl. Proces akredytacyjny przez skrzynkę mailową prowadzony jest tylko i wyłącznie w przypadku meczów w ramach rozgrywek EHF Ligi Europy i PGNiG Pucharu Polski.
Pozostałe procesy akredytacyjne na mecze PGNiG Superligi, podobnie jak w poprzednim sezonie odbywać się będą przez Biuro Prasowe.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRACY MEDIÓW NA MECZACH „DOMOWYCH” KS AZOTY-PUŁAWY S.A.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentem:  Informacja Administratora danych osobowych dla Mediów.

OBOWIĄZKI DLA MEDIÓW

Wszyscy przedstawiciele mediów zobowiązani są podczas wykonywania czynności zawodowych do zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną. Fotoreporterzy mogą poruszać się wyłącznie w strefie brudnej, o ile nie są dziennikarzami partnera medialnego Superligi. Fotoreporterzy i lokalna telewizja mogą wykonać czynności medialne na linii kończącej strefę czystą i brudną, za bandami, z zachowaniem każdorazowo co najmniej odległości 2 metrów od boiska i zawodników.

Klubowe materiały w postaci informacji meczowej, zdjęć, dźwięków i wideo będą publikowane w oficjalnym biurze prasowym.

DODATKOWE INFORMACJE
DZIENNIKARZE

Miejsca dla dziennikarzy wyznaczone będą za czerwonym sektorem górnych trybun. Po zakończeniu spotkania dziennikarze mogą zejść i przeprowadzić wywiady z zawodnikami i trenerami z zachowaniem odpowiedniej odległości.

FOTOREPORTERZY

W trakcie meczu fotoreporterzy mogą poruszać się tylko przy linii bocznej w odległości 2m od zawodników. Każdy fotoreporter zobowiązany jest do posiadania SWOJEJ kamizelki – bez niej nie będą Państwo wpuszczani do Sali Gier.

Poniżej publikujemy pełną treść regulaminu, którego akceptacja będzie warunkiem złożenia wniosku akredytacyjnego.

Zasady ogólne

  1. Klub KS Azoty-Puławy S.A. zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania, a także cofnięcia już przyznanej akredytacji bez podania przyczyny.
  2. Miejsca siedzące przysługują jedynie akredytowanym dziennikarzom. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona.
  3. Akredytacje można odebrać w dniu meczu w okienku przy biurze KS Azoty-Puławy S.A. w hali sportowej MOSiR na pierwszym piętrze.
  4. Osoba akredytowana przy odbiorze musi przedstawić legitymację prasową lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.
  5. Osoba akredytowana na terenie hali ma obowiązek przemieszczać się z akredytacją umieszczoną w widocznym miejscu oraz okazać ją na każde wezwanie przedstawiciela służb porządkowych i informacyjnych lub pracownika klubu.
  6. Pomeczowe rozmowy w formie wideo muszą być nagrywane  na tle ścianki sponsorskiej.

Zasady bezpieczeństwa

  1. Przy wejściu do hali każdy z przedstawicieli mediów musi poddać się badaniu temperatury ciała przy użyciu termometru bezdotykowego. Osoby z temperaturą wyższą niż 37,2 stopnia nie będą mogły wejść na teren hali.
  2. W trakcie pobytu w hali każdy przedstawiciel mediów ma obowiązek zakrywania nosa i ust przez cały czas. Dotyczy to zwłaszcza pracy przy drużynach w czasie wywiadów. Brak zasłoniętych ust i nosa będzie skutkował odebraniem akredytacji i opuszczeniem obiektu przez danego przedstawiciela mediów.
  3. Po meczu rozmowy dozwolone są tylko w wyznaczonej strefie, do której będą doprowadzone wytypowane osoby (co najmniej dwie z każdej drużyny – trenerzy i po jednym zawodniku). Przedstawiciele mediów mają obowiązek zachować dystans minimum 2 metrów od szczypiornistów i członków sztabów szkoleniowych – np. przy pomocy mikrofonów na statywach czy wysięgników.
  4. Przy niestosowaniu się przez media do przepisów bezpieczeństwa klub Azoty-Puławy zastrzega sobie prawo do odebrania akredytacji.