Emocjonujące starcie w Sierpcu na korzyść gospodarzy

12 груд. 2020 |

W sobotę, 12 grudnia pierwszoligowi szczypiorniści Azotów-Puławy II rozgrywali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek 1.Ligi piłki ręcznej mężczyzn. Puławianie nieznacznie ulegli w meczu wyjazdowym drużynie MKS Mazur Sierpc. Podopieczni Piotra Dropka i Piotra Pezdy po pierwszej połowie prowadzili 15:14, jednak w drugiej odsłonie meczu to gospodarze byli górą. Starcie zakończyło się trzybramkową przewagą na korzyść zawodników z Sierpca. Najskuteczniejszym graczem Azotów-Puławy II był Karol Przychodzeń, który pokonał bramkarza przeciwników aż dziesięciokrotnie.

MKS Mazur Sierpc – Azoty-Puławy II 31:28 (14:15)

Azoty-Puławy II: Borucki 1, Wiejak, Stachowiak – Przychodzeń 10, Konieczny 5, Adamczuk 5, Flont 3, Baranowski 2, Szewczyk 1, Antoniak 1, Abramowicz, Batyra, Kobiałka, Figura, Sekuła, Głos.