Juniorzy młodsi ze zmiennym szczęściem w Biłgoraju

9 бер. 2020 |

W niedzielę, oprócz meczu PGNiG Superligi w Opolu odbyły się także dwa spotkania w lidze wojewódzkiej juniorów młodszych. Młodzi reprezentanci naszego klubu udali się do Biłgoraja, gdzie radzili sobie ze zmiennym szczęściem.

Azoty-Puławy I pokonały MKS Biłgoraj jedną bramką. Nasi zawodnicy dobrze rozpoczęli mecz, od początku obejmując prowadzenie. Pod koniec drugiej połowy od stanu 12:16 gra podopiecznych Karola Gosia się zacięła i gospodarze zdołali doprowadzić do remisu. W ostatniej minucie popisową akcją popisał się Dawid Osiak, dzięki czemu mogliśmy się cieszyć z końcowego zwycięstwa.

MKS Biłgoraj – Azoty-Puławy I 16:17 (9:11)

W drugim meczu Azoty-Puławy II prowadzone przez Piotra Dropka musiały uznać wyższość gospodarzy, przegrywając spotkanie dwoma bramkami. Najlepszą skutecznością wykazał się Kacper Czopek, który pokonał bramkarza MKS-u Biłgoraj sześciokrotnie.

MKS Biłgoraj – Azoty-Puławy II 21:19 (13:8)