Juniorzy zdobyli Zamość

28 лист. 2019 |

W kolejnym meczu ligi wojewódzkiej juniorów podopieczni Piotra Dropka zmierzyli się na wyjeździe z Padwą Zamość. Do przerwy mecz przebiegał pod dyktando miejscowych, którzy w 10 minucie wygrywali już 8:1. Jeszcze przed przerwą puławianie odrobili straty, a po zmianie stron pokazali swoją wyższość i wygrali pewnie różnica sześciu trafień. Po sześć goli dla Azotów-Puławy zdobyli Kamil Konieczny i Dominik Antoniak.

Padwa Zamość – Azoty-Puławy 22:28 (13:12)
Azoty-Puławy: D. Janicki, Borucki – Konieczny 6, Antoniak 6, Szewczyk 4, K. Janicki 4, Jeżyna 3, Capała 3, Figura 1, Wiącek 1, Czerwiński, Malinowski, Napora, Batyra.