Komunikat Klubu dotyczący sprzedaży biletów

4 вер. 2020 |

Informujemy, że w sezonie 2020/2021 Klub Sportowy Piłki Ręcznej „Azoty-Puławy” Spółka Akcyjna nie będzie prowadził sprzedaży karnetów.

Informujemy, że w sezonie 2020/2021 Klub Sportowy Piłki Ręcznej „Azoty-Puławy” Spółka Akcyjna nie będzie prowadził sprzedaży karnetów.

Z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa i wytycznymi PGNiG Superligi, na meczach w hali sportowej może być zapełnionych jedynie 50% miejsc. Decyzją Zarządu Klubu, w puławskiej hali MOSiR do dyspozycji kibiców będą jedynie trybuny górne – 190 miejsc. Od tego sezonu każdy Kibic, który będzie chciał obejrzeć mecz Azotów-Puławy na żywo, będzie musiał zakupić bilet. Sprzedaż ruszy w poniedziałek, 7 września i będzie prowadzona przez stronę internetową ebilet.pl. Cena biletów będzie ruchoma, w zależności od rangi spotkania. Nie ma możliwości zakupu biletów w kasie Klubu, prowadzimy wyłącznie sprzedaż elektroniczną.

Wszystkich tych, którym nie uda się zakupić biletów, uspokajamy – mecze będą transmitowane na antenach telewizji TVP Sport, a pozostałe, z których TVP Sport nie przeprowadzi transmisji będzie można obejrzeć na żywo w Internecie dzięki emocje.tv. Więcej tutaj.

Ceny biletów:

Normalny – 25 zł.

Ulgowy (uczniowie do 16 roku życia, emeryci, renciści, pracownicy Grupy Azoty Puławy, za okazaniem ważnych legitymacji/przepustek) – 15 zł.

Zasady bezpieczeństwa w trakcie pandemii SARS-COV-2:

  1. Przestrzeń wydarzenia będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
  2. Wszystkie osoby przebywające na terenie imprezy, mają obowiązkowo stosować się do zasad bezpieczeństwa oraz poleceń obsługi obiektu.
  3. Wejście kibiców odbywać się będzie wejściem bocznym od parkingu przy ul. Wróblewskiego, wprost na górne trybuny hali sportowej.
  4. Każdy uczestnik przed okazaniem biletu, będzie poddany kontroli temperatury. Temperatura ciała musi być poniżej 37,2°C. Jeśli badanie wykaże więcej niż 37,2°C należy odesparować kibica i dokonać ponownego pomiaru temperatury po 5 minutach, jeśli temperatura się utrzymuje, nie wpuszczamy kibica na teren obiektu.
  5. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa maseczką, w czasie trwania całej imprezy, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
  6. Każdy uczestnik jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przed wejściem na teren imprezy w specjalnych punktach przygotowanych przez Organizatora.
  7. Organizator zastrzega sobie prawo odmówić posiadaczowi biletu jeśli uzna to za konieczne, a w szczególności w przypadku naruszenia regulaminu, niestosowania się do noszenia maseczki i nie przestrzegania zalecanych odległości sanitarnych, niewłaściwego lub niestosownego zachowania podczas imprezy wg. uznania Organizatora lub jego reprezentantów.

Prosimy o bezwzględne przestrzeganie przepisów. Osoby, które nie będą stosować się do ustalonych reguł, nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu.