Młodzież nadal zachwyca

30 бер. 2019 |

Tylko do przerwy drugoligowe Azoty-Puławy miały pewne problemy z odniesieniem kolejnego zwycięstwa. W ostatnim meczu na własnym parkiecie podopieczni Piotra Pezdy remisowali bowiem z AZS AWF Warszawa. Po zmianie stron miejscowi odjechali akademikom i wygrali wyraźnie 31:23. Ponad połowę goli dla Azotów-Puławy II (16) zdobył Kacper Mchawrab.

Azoty-Puławy II – AZS AWF Warszawa 31:23 (15:15)
Azoty-Puławy II: Wiejak, Borucki, D. Janicki – Mchawrab 16, K. Janicki 6, Pezda 3, Baranowski 2, Kosiak 1, Adamczuk 1, Szewczyk 1, Przychodzeń 1, Malinowski, Batyra, Konieczny.