Pierwsza część planu na Mistrzostwach Polski Juniorów wykonana!

19 лют. 2021 |

Po bardzo emocjonującym meczu podopieczni Piotra Pezdy zwyciężyli w swoim pierwszym meczu 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów.

Puławianie rozpoczęli turniej od zwycięstwa, jednak  na pierwsze prowadzenie wyszli dopiero w  czterdziestej pierwszej minucie meczu.   Do samego końca drugiej połowy trwała  wyrównana walka. Po regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniał wynik 31:30 dla gospodarzy, ale po końcowej syrenie goście mieli szansę na ostatni rzut na bramkę. Na szczęście dla puławian piłka odbiła się od słupka i Azoty-Puławy zapisują na swoje konto pierwsze zwycięstwo.

W pierwszym, inauguracyjnym meczu 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów UKS Anilana I Łódź  zwyciężyła z MKS-em Pałac Młodzieży Tarnów.

MKS Pałac Młodzieży Tarnów – UKS Anilana I Łódź 24:28 (13:15)

Tarnów: Wajda 5, Klamrzyński 5, Wątroba 4, Sikora 2, Kosiba 2, Hoim 2, Mróz 2, Kwarciński 1, Chłopek, Bednarz, Hołda, Tuman, Porębski, Kociuba.

Łódź: Kamiński 7, Węgliński 6, Świątkiewicz 5, Jakubiec 3, Szweda-Lewandowski 3, Kolasiński 2, Kacprzak 2, Marciniak, Mikulski, Gajewski, Metrycki, Samulczyk, Chybiński, Wrona, Kubiak, Bodek.

Azoty-Puławy – UKS Miś-KS Stal Gorzów Wielkopolski 31:30 (16:19)

Azoty-Puławy: Stachowiak, Ciupa, Markiewicz – Szewczyk 10, Antolak 8, Biskup 7, Osiak 2, Figura 2, Głos 1, Abramowicz 1, Potucha, Cybula, Czopek, Kosmowski, Kobiałka, Lisowski.

Gorzów: Renicki 13, Malarek 5, Szembek 4, Kolasa 4, Olejniczak 3, Ufir 1, Rzepka, Hulanicki, Kolasa, Kaniewski, Przybyła, Zarzyński, Miernik, Kunka, Cieślik, Karelus