Porażka rezerw Azotów z drugą drużyną Orlen Wisły Płock

26 жовт. 2021 |

Sobotnie spotkanie pomiędzy drugimi zespołami Azotów-Puławy oraz Orlen Wisły Płock nie ułożyło się po myśli gospodarzy.

Do przerwy zawodnicy trenera Piotra Pezdy prowadzili z drużyną z Płocka 15:12 jednak w drugiej części coś się zacięło. Przestała funkcjonować  obrona, a ilość błędów popełnianych przez puławian sprawiła, że w 43 minucie spotkania goście doprowadzili do remisu . Kolejne minuty spotkania to „cios za cios” i przechylanie szali zwycięstwa raz na jedną, raz na drugą stronę. Więcej zimnej krwi zachowani niestety goście z Płocka i rzutem Dominika Mierzwickiego w ostatniej minucie ustalili wynik spotkania. Mecz zakończył się jednobramkową wygraną  Orlen Wisłą Płock II. Najwięcej bramek w drużynie  Azotów-Puławy II zdobył Kamil Konieczny (10  trafień).

Azoty-Puławy II:   Borucki 1 – Konieczny 10, Figura 6, Batyra 4, Baranowski 4, Czopek 1,  Szewczyk 1, Głos 1, Potucha, Włudarczyk, Kobiałka, Stachowiak, Markiewicz