Ważne informacje dotyczące prezentacji drużyny i sparingu z SKKP Handball Brno

5 серп. 2020 |

Ważne informacje dotyczące jutrzejszej prezentacji drużyny, pożegnania Pawła Grzelaka oraz sparingu z czeskim SKKP Handball Brno. 

Ważne informacje dotyczące jutrzejszej prezentacji drużyny, pożegnania Pawła Grzelaka oraz sparingu z czeskim SKKP Handball Brno. 

Dla Kibiców

Kibice wchodzą do hali sportowej wejściem bocznym, od parkingu przy ul. Wróblewskiego, wprost na górne trybuny. Przy wejściu do hali mierzona będzie temperatura, dezynfekowane ręce i kibic otrzyma wejściówkę, na której oznaczony jest sektor i miejsce, gdzie ma usiąść. Kibic po wyjściu z hali nie ma możliwości powrotu do środka. Drzwi otwarte będą od godz. 16:00. Podczas trwania całego wydarzenia kibice mają obowiązek zakrywania ust i nosa.

Dla mediów

Mając na uwadze bezpieczeństwo zawodników, nie przewidujemy możliwości wejścia do hali dla akredytowanych dziennikarzy i fotografów. Materiały z wydarzenia, zarówno z prezentacji jak i meczu sparingowego dostępne będą do pobrania na naszej stronie internetowej: zdjęcia, wideo i dźwięki. Jeżeli dziennikarze życzą sobie specjalnych wywiadów, mogą przesłać pytania na adres rzecznik@azoty-pulawy.pl lub marketing@azoty-pulawy.pl i my zadamy je zawodnikom.

Dla obu drużyn, pracowników klubu Azoty-Puławy i sędziów przewidziane jest osobne wejście do hali sportowej.

Zaproszeni goście oraz rodziny zawodników  wchodzą do hali sportowej wejściem głównym. Ochroniarz przy wejściu będzie miał listę, według której osoby będą wpuszczane do środka, po zmierzeniu temperatury ciała i zdezynfekowaniu dłoni.