Żółta strefa = brak sprzedaży biletów

9 paź 2020 |

W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju żółtej strefy i ograniczeniem liczby widzów podczas wydarzeń sportowych do 25% pojemności obiektu, sprzedaż biletów na najbliższy mecz (15.10.2020, Piotrkowianin) nie będzie prowadzona.

W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju żółtej strefy i ograniczeniem liczby widzów podczas wydarzeń sportowych do 25% pojemności obiektu, sprzedaż biletów na najbliższy mecz (15.10.2020, Piotrkowianin) nie będzie prowadzona.

Wstęp na mecz będą miały tylko osoby posiadające zaproszenia na trybuny dolne, przy czym wszystkie te osoby proszone są o zajęcie wyznaczonych miejsc na trybunach górnych. Dolne trybuny hali sportowej MOSiR zostaną wyłączone z użytku.

Przypominamy zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas meczów w trakcie pandemii SARS-COV-2:

1. Przestrzeń wydarzenia będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
2. Wszystkie osoby przebywające na terenie imprezy, mają obowiązkowo stosować się do zasad bezpieczeństwa oraz poleceń obsługi obiektu.
3. Wejście kibiców odbywać się będzie wejściem głównym..
4. Każdy uczestnik przed okazaniem biletu, będzie poddany kontroli temperatury. Temperatura ciała musi być poniżej 37,2°C. Jeśli badanie wykaże więcej niż 37,2°C należy odesparować kibica i dokonać ponownego pomiaru temperatury po 5 minutach, jeśli temperatura się utrzymuje, nie wpuszczamy kibica na teren obiektu.
5. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa maseczką, w czasie trwania całej imprezy, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
6. Każdy uczestnik jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przed wejściem na teren imprezy w specjalnych punktach przygotowanych przez Organizatora.
7. Organizator zastrzega sobie prawo odmówić posiadaczowi biletu jeśli uzna to za konieczne, a w szczególności w przypadku naruszenia regulaminu, niestosowania się do noszenia maseczki i nie przestrzegania zalecanych odległości sanitarnych, niewłaściwego lub niestosownego zachowania podczas imprezy wg. uznania Organizatora lub jego reprezentantów.

Odnośnie kolejnych spotkań oraz udziale publiczności będziemy informować na bieżąco, w zależności od sytuacji w kraju.

Naszych wiernych kibiców prosimy o wyrozumiałość. Miejmy nadzieję, że już wkrótce sytuacja w kraju się unormuje i wszyscy w komplecie spotkamy się w hali kibicując naszym szczypiornistom.