Azoty-Puławy II wracają z Wielunia na tarczy

27 wrz 2020 |

Azoty-Puławy II przegrały w drugim meczu w pierwszoligowych rozgrywkach. Rywalem podopiecznych Piotra Dropka był MKS Wieluń.

Od początku meczu gospodarze wypracowali sobie kilkubramkową przewagę, którą w miarę upływu czasu skutecznie powiększali. Pod koniec pierwszej połowy puławianie zdołali zniwelować różnicę do 3 bramek straty – po trzydziestu minutach meczu MKS Wieluń prowadził 15:12. Drugą część meczu od mocnego uderzenia rozpoczęli wielunianie, którzy nie dali dojść do głosu młodzieży z Puław. Gospodarze w ostatniej minucie spotkania rzucili czterdziestą bramkę. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie Azotów-Puławy był Karol Przychodzeń, który na swoim koncie zapisał 6 bramek.

MKS Wieluń – Azoty-Puławy II 40:21 (15:12)

Azoty-Puławy II: Wiejak 1, Stachowiak – Przychodzeń 6, Szewczyk 5, Sekuła 2, Batyra 2, Baranowski 2, Kobiałka 1, Malinowski 1, Antoniak 1, Urbanek, Włudarczyk, Abramowicz.