Bez punktów w Zabrzu

10 lis 2019 |

Tylko momentami potrafiliśmy nawiązać walkę w Zabrzu z Górnikiem. Po 20 minutach gospodarze objęli prowadzenie , którego nie oddali do końca meczu. Puławianie popełniali zbyt wiele prostych błędów i oddali za dużo nieskutecznych rzutów. Ostatecznie NMC Górnik Zabrze wygrał z Azotami-Puławy 32:25. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie Michała Skórskiego był Piotr Jarosiewicz – 5 goli.

NMC Górnik Zabrze – Azoty-Puławy 32:25 (17:12)
NMC Górnik: Galia, Skrzyniarz – Sluijters 6, Daćko 6, Tomczak 6, Czuwara 4, Łyżwa 3, Sićko 2, Kondratiuk 2, Bushkov 1, Bondzior 1, Bis 1, Gliński, Pawelec, Tatarincew.
Azoty-Puławy: Bogdanov, Koshovy – Jarosiewicz 5, Szyba 4, Seroka 3, Łangowski 3, Kowalczyk 3, Dawydzik 3, Rogulski 2, Przybylski 1, Adamczuk 1, Skwierawski, Moryń, Grzelak.