Derby dla Azotów-Puławy

6 lis 2019 |

W derbowym pojedynku ligi wojewódzkiej juniorów Azoty-Puławy pokonały lokalną Bursę. Jeszcze do przerwy minimalnie wygrywali goście, ale w drugiej odsłonie, a zwłaszcza w ostatnich 10 minutach gry górą byli podopieczni Piotra Dropka. Azotowcy wygrali 37:30, a najskuteczniejszymi zawodnikami w ekipie zwycięzców byli – Kamil Konieczny (9 goli) i Dominik Antoniak (8 trafień).

Azoty-Puławy – Bursa Puławy 37:30 (14:15)
Azoty-Puławy: Borucki, D. Janicki – Konieczny 9, Antoniak 8, Szewczyk 5, K. Janicki 5, Figura 4, Capała 2, Batyra 2, Malinowski 1, Wiącek 1, Jeżyna.