Juniorzy grają dalej

2 lut 2020 |

Juniorzy Azotów-Puławy są już w 1/8 finału Mistrzostw Polski. W turnieju 1/16 rozgrywanym w Olsztynie podopieczni Piotra Dropka pewnie pokonali Auto-Moto-Fan Czuwaj Przemyśl, następnie ulegli miejscowemu Szczypiorniakowi i w decydującym o awansie meczu zwyciężyli Agrykolę Warszawa. Cały zespół zagrał bardzo dobre zawody, a najskuteczniejszym graczem puławian był zdobywca łącznie 22 goli – Kamil Konieczny.

Auto-Moto-Fan Czuwaj Przemyśl – Azoty-Puławy 24:38 (8:19)
Azoty-Puławy: Borucki, Stachowiak – Konieczny 7, Kamiński 5, Antoniak 5, Capała 5, Janicki K 4, Napora 3, Figura 3, Jeżyna 2, Batyra 2, Malinowski 1, Szewczyk 1, Wiącek, Czerwiński.

KS Szczypiorniak Olsztyn – Azoty-Puławy 22:17 (13:11)
Azoty-Puławy: Borucki, Janicki D., Stachowiak – Antoniak 6, Konieczny 5, Batyra 2, Napora 1, Szewczyk 1, Janicki K. 1, Wiącek 1, Capała, Jeżyna, Kamiński, Czerwiński, Malinowski, Figura.

Azoty-Puławy – UKPR Agrykola Warszawa 28:23 (13:12)
Azoty-Puławy: Borucki, D. Janicki, Stachowiak – Konieczny 10, Batyra 6, K. Janicki 3, Antoniak 3, Capała 3, Wiącek 2, Napora 1, Jeżyna, Kamiński, Malinowski, Szewczyk, Figura, Czerwiński.

Dodajmy, że wyjazd zespołu na Turniej do Olsztyna wsparł lubelski Urząd Marszałkowski.