Młodzież wyeliminowała lidera I ligi!!!

23 жовт. 2018 |

Kolejną bardzo miłą niespodziankę, a nawet sensację, sprawili dziś młodzi szczypiorniści Azotów-Puławy. Borykający się z problemami kadrowymi podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego wyrzucili z Pucharu Polski lidera I ligi!!! Azotowcy przegrywali już nawet pięcioma trafieniami by wygrać ostatecznie 39:35. Co trzeciego gola dla miejscowych zdobył niezwykle skuteczny Kacper Adamczuk. W ostatniej minucie goście nie potrafili pogodzić się z porażką i obrażeni odłożyli piłkę na środku boiska nie chcąc kontynuować gry… Tę sytuację pozostawiamy bez komentarza.

Azoty-Puławy II – AZS AWF Biała Podlaska 39:35 (16:20)
Azoty-Puławy II: Wiejak, Borucki – Adamczuk 13, Mchawrab 6, Pezda 6, Smaga 5, Przychodzeń 3, Konieczny 3, Batyra 2, Baranowski 1, Kosiak.