Michał Jurecki zostaje w Puławach na dłużej!

31 sty 2022 |

W imieniu Zarządu  Klubu informujemy,  że Michał Jurecki, aktualny kapitan Naszego zespołu pozostanie zawodnikiem  KS Azotów-Puławy S.A.

W imieniu Zarządu  Klubu informujemy,  że Michał Jurecki, aktualny kapitan Naszego zespołu pozostanie zawodnikiem  KS Azotów-Puławy S.A.

W dniu dzisiejszym doszło do spotkania Michała z przedstawicielami Klubu podczas którego został podpisany nowy kontrakt, który będzie obowiązywał przez kolejne 2 lata.

Cieszę się, że Michał Jurecki zdecydował się na przedłużenie kontraktu i kontynuowanie swojej kariery sportowej w Puławach. Jest to również dobry sygnał, że w krótkim czasie dojdziemy do porozumienia z pozostałymi zawodnikami. – powiedział Pan Jerzy Witaszek, Prezes Azotów-Puławy.

Przypomnijmy tylko, że nasz Kapitan to  urodzony w 1985 roku i mierzący 198 cm zawodnik lewego rozegrania. Wielokrotny reprezentant Polski. Z orłem na piersi rozegrał blisko 200 meczów zdobywając 547 bramek. Wicemistrz świata z 2007 i brązowy medalista z 2009 i 2015 roku. Jako zawodnik Vive Kielce wygrał Ligę Mistrzów i siedmiokrotnie sięgał po Mistrzostwo Polski. Jest wychowankiem Tęczy Kościan. W swojej karierze występował w Chrobrym Głogów oraz niemieckich klubach – HSV Hamburg i TuS N-Lübbecke oraz Flensburgu. Razem z KS Azoty-Puławy zdobył brązowy medal PGNiG Superligi sezonu 2020/2021.