Ostatni domowy mecz rundy jesiennej

19 lis 2021 |

Przed Nami ostatnie spotkanie w domu. W 10.serii PGNiG Superligi podejmiemy TORUS Wybrzeże Gdańsk.

Przed Nami ostatnie spotkanie w domu. W 10.serii PGNiG Superligi podejmiemy TORUS Wybrzeże Gdańsk.

Sobota  20 listopada to ostatni mecz jaki rozegramy przed własną publicznością w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022. Podyktowane jest to zamianą gospodarza meczu z Handball Stal Mielec z uwagi na brak dostępności puławskiej hali w terminie przewidzianym terminarzem rozgrywek  Superligi. Tym bardziej Niebiesko-Biało-Czerwoni będą chcieli podziękować swoim kibicom za nieocenione wsparcie i doping jaki płynął przez wszystkie mecze jakie zdołaliśmy do tej pory rozegrać. Niewątpliwie nowy obiekt przy ul. Lubelskiej 59  w połączeniu  z zapełnionymi trybunami to tajna broń  Azotów-Puławy  na rywali. Daje się to odczuć w  gorącej atmosferze ósmego zawodnika, którym niewątpliwie są puławscy kibice.

TORUS Wybrzeże Gdańsk to niewygodny przeciwnik, który potrafi dotkliwie ukąsić na boisku. Jednak  drużyna Roberta Lisa pod wodzą kapitana Michała Jureckiego zrobi wszystko, aby zatrzymać 3 punkty w Puławach i umocnić się na pozycji medalowej w tabeli PGNiG Superligi.

Sobotnie spotkanie rozpocznie  się o godzinie 15:00
Jednocześnie przypominamy, że bramki hali zostaną otwarte na 1,5h przed rozpoczęciem meczu. Dodatkowo dla osób niepełnosprawnych przeznaczone zostało wejście B, a opiekunowie osób na wózkach mogą zajmować miejsca w sektorze  K (rząd 8).

Azoty-Puławy vs MMTS Kwidzyn
20.11.2021
Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR Puławy
ul. Lubelska 59, Puławy

TRANSMISJA: Emocje.TV
BILETY: eBilet