Po meczu z Łomżą Vive Kielce – skrót, zapis konferencji prasowej, zdjęcia

14 lut 2021 |

Prezentujemy skrót meczu 11. Serii PGNiG Superligi z Łomżą Vive Kielce, rozegranego 14 lutego w Puławach. Spotkanie było transmitowane w telewizji TVP Sport.

W 48. minucie doszło do nieprzyjemnej sytuacji na boisku. Michał Olejniczak przedarł się przez obronę Azotów i rzucił na bramkę Wadima Bogdanowa. Zanim jednak piłka wpadła do siatki, to odbiła się od oka rosyjskiego bramkarza.

W 24. minucie Dawid Dawydzik zdobył kontaktową bramkę (11:12). Obrotowy Azotów Puławy otrzymał świetne podanie i nie dał szans Andreasowi Wolffowi.

Zapis konferencji prasowej z udziałem trenerów obu zespołów oraz zawodników: Alexa Dujszebajewa z Łomży Vive Kielce i Pawła Podsiadło  z Azotów-Puławy oraz wywiad z Łukaszem Rogulskim.