Początek jesieni z Chrobrym Głogów

24 wrz 2021 |

Po wymagającym meczu 2 rundy eliminacji EHF European League, przyszedł czas na mecz 4 serii PGNiG Superligi, w której Azoty-Puławy podejmą we własnej hali Chrobrego Głogów.

Po wymagającym meczu 2 rundy eliminacji EHF European League, przyszedł czas na mecz 4 serii PGNiG Superligi, w której Azoty-Puławy podejmą we własnej hali Chrobrego Głogów.

Ubiegłoroczne zmagania  w sezonie 2020/21 zakończyły się podwójnym zwycięstwem Puławian, którzy w pełni zmotywowani stają do tego meczu i  nie ukrywają, że ich celem są tylko i wyłącznie 3 punkty.

Jest to kolejny mecz, który musimy wygrać. Gramy u siebie w domu i jesteśmy podbudowani  tymi 40 minutami z Berlinem , ale też pamiętamy  o tych 20minutach meczu, które były bardzo słabe w naszym wykonaniu . Przede wszystkim chcemy zmazać z siebie właśnie te nieudane 20minut ostatniego meczu, ale również   ligo mecz przeciwko Kaliszowi. Każdy wie, że Głogów przeszedł zmianę pokoleniową w tym sezonie. Osobiście  jestem pod wrażeniem ich gry  i jestem przekonany, że nie będzie to dla nas łatwe spotkanie i od samego początku będziemy musieli być w pełni skoncentrowani, żeby wygrać – powiedział Dawid Dawydzik, obrotowy Azotów-Puławy.

 

Jesteśmy maksymalnie skoncentrowani  i przygotowani do tego spotkania, bo jest to ważny mecz. Wszyscy rozumiemy, że liga teraz jest najważniejsza i  na maxa jedziemy na ten mecz. Głogów dobrze zaczął ten sezon  i ich gra jest po prostu fajna , ale to my jesteśmy bardziej doświadczoną drużyną  i wygramy ten mecz – oznajmił Aliaksandr Bachko,  rozgrywający puławskiej drużyny.

 

Drużyna jest w pełni zmotywowana i pewna swojej dyspozycji, co pokazuje, że sobotnie spotkanie będzie stało na bardzo wysokim poziomie sportowym.

 

Głogów przeszedł zmianę pokoleniową, gra ładny handball, ale to my jesteśmy brązowymi medalistami  Mistrzostw  Polski , gramy u siebie w domu  i to my jesteśmy faworytem i zrobimy wszystko, żeby wygrać  i zagrać dobre spotkanie – dodał Dawydzik.

 

Spotkanie z Chrobrym Głogów rozpocznie się w sobotę 25.09.2021 o godzinie 19:00 w hali przy al. Partyzantów 11.
Bilety dostępne na eBilet.
Transmisja spotkania w Emocje.TV.