Rozmowa z trenerem Robertem Lisem

29 sie 2022 |

Po oficjalnej prezentacji drużyny na sezon 2022/2023 zadaliśmy naszemu trenerowi kilka pytań odnośnie nadchodzącego sezonu, przebiegu przygotowań oraz  drużynie.

Po oficjalnej prezentacji drużyny na sezon 2022/2023 zadaliśmy naszemu trenerowi kilka pytań odnośnie nadchodzącego sezonu, przebiegu przygotowań oraz  drużynie.

Trener Lis zapytany o przewidywania na nadchodzący sezon powiedział:

Myślę, że liga będzie zacięta jak zawsze i  chyba bardziej wyrównana , oczywiście nie mówię tu o Kielcach i Płocku  Zbliżamy się do startu Superligi  i wszyscy oczekujemy na ten start  z niecierpliwością.

Oceniając przygotowania do nowego sezonu  dodał:

Jestem zadowolony. Zawodnicy, pracowali naprawdę ciężko i  myślę, że wygląda to dobrze  a mam nadzieję, że będzie to wyglądało z każdym meczem coraz lepiej.  Mamy naprawdę doświadczonych superligowców,  mamy kilku wychowanków, a na pewno kontuzja Michała Jureckiego spowoduje, że  nasi nowi zawodnicy szybciej niż było przewidywane będą musieli wziąć ciężar odpowiedzialności na swoje barki.

Szukamy nowych rozwiązań, żeby czymś zaskoczyć , urozmaicić tę piłkę ręczną . Udało nam się pozyskać kilku nowych zawodników, ale na ich oceny przyjdzie jeszcze czas  – dodał.

 

Na pytanie „Czego trener oczekuje od drużyny?”, Robert Lis odpowiedział:

Tego, że każdy będzie zaangażowany w grę na 100% . Że chłopaki będą walczyć w każdym meczu, w każdej minucie,  przez całe 60 minut i  po każdym meczu, po zejściu do szatni, że zrobiliśmy wszystko co możemy  żeby ten mecz wygrać.

Pełna rozmowa z Trenerem Robertem Lisem dostępna poniżej: