Uciekamy Gwardii

19 lut 2019 |

Obawialiśmy się tego pojedynku, ale okazało się, że niesłusznie. W meczu o czwarte miejsce w tabeli PGNiG Superligi po bardzo dobrej drugiej połowie pokonujemy w Opolu Gwardię 30:26 i odskakujemy rywalom na cztery punkty. Najskuteczniejszym zawodnikiem Azotów-Puławy był Marko Panić, zdobywca 7 goli.

Potrafiliśmy się zmotywować na ten mecz, bo wiedzieliśmy jak ważny jest to mecz. W końcu zaskoczyło to nad czym pracujemy. Cieszymy się, bo w meczu o czwarte miejsce, w tym ciężkim dla nas okresie sięgamy na wyjeździe po trzy punkty. Znakomicie zagraliśmy po przerwie i to był klucz do sukcesu – powiedział po meczu Łukasz Rogulski, obrotowy Azotów-Puławy.

Gwardia Opole – Azoty-Puławy 26:30 (13:11)
Azoty-Puławy: Bogdanov, Koshovy – Panić 7, Roguslki 5, Podsiadło 5, Skrabania 4, Jarosiewicz 3, Prce 2, Seroka 2, Matulić 1, Kaleb 1, Masłowski, Grzelak, Łyżwa.