W niedzielę mecz o miejsca 5-8 ORLEN Superligi

19 kwi 2024 |

W najbliższą niedzielę drużyna Azotów-Puławy rozegra domowe spotkanie w fazie meczów o miejsca 5-8. Rywalem niebiesko-biało-czerwonych w pierwszym meczu będzie drużyna MMTS Kwidzyn. Początek niedzielnego spotkania w puławskiej hali o godzinie 16:00. Transmisja meczu w emocje.tv.

W trwającym sezonie ORLEN Superligi Azoty-Puławy mierzyły się z drużyną z Kwidzyna dwukrotnie. W pierwszym meczu, który został rozegrany w Puławach niebiesko-biało-czerwoni zdecydowanie rozprawili się z MMTS Kwidzyn 37:25. Z kolei w rewanżu rozegranym w lutym w Kwidzynie Azoty-Puławy zwyciężyły 31:29. Jednak każdy mecz, to nowa historia i puławscy zawodnicy muszą podejśc do tego spotkania na 110% swoich możliwości by w niedzielne popołudnie cieszyć się ze zwycięstwa.

Łatwiej się gra u siebie niż na wyjeździe, także myślę, że będzie to nasz mały handicap w tych meczach i postaramy się zrobić wszystko żeby wyciągnąć zwycięstwo z tych meczów. Kwidzyn posiada znakomitą obronę. Są to bardzo duże, silne chłopy. Myślę że grają trochę niewygodnie  postaram się skupić na tym żeby znaleźć ich słabe strony i je wykorzystać - powiedział przed meczem Kelian Janikowski.

Oni mają grupę młodych chłopaków silnych, wysokich, także trzeba to po prostu rozmontować. Mecze z Głogowa chcemy przełożyć na sportową złość i wygrać te spotkanie - dodał Kacper Adamski.

Początek niedzielnego spotkania w Puławach o godzinie 16:00. Transmisja w emocje.TV. Bilety na mecz dostępne na platformie eBilet:
https://sklep.ebilet.pl/72057594037927999

Pełna rozmowa z zawodnikami: