Wygrana drugiego zespołu w Konstantynowie Łódzkim

4 жовт. 2021 |

Azoty-Puławy II pokonały na wyjeździe drużynę KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki 24:20 w meczu I ligi piłki ręcznej mężczyzn.

Świadkami bardzo wyrównanego spotkania byli kibice, którzy  postanowili sobotnie popołudnie spędzić w hali, w której rozgrywany był mecz pomiędzy zawodnikami z Konstantynowa Łódzkiego a drugim zespołem Azotów-Puławy.  Pierwsza połowa spotkania była podyktowana równą wymianą bramek. Dopiero  20 minuta spotkania pozwoliła drużynie gospodarzy uzyskać nieznaczną przewagę nad zawodnikami Piotra Pezdy.  Do szatni na przerwę  Włókniarz schodził z zaliczką 3 trafień (11:8).
Początek drugiej połowy to trzy bramki dla Azotów i wyrównanie  wyniku spotkania.  Od 40 minuty  Azoty-Puławy II skutecznie budowały przewagę nad przeciwnikiem, wygrywając spotkanie z  KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki 24:20. Najwięcej bramek dla Naszego zespołu zdobył Kamil Konieczny 10 trafień.

KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki – Azoty-Puławy II 20:24 (11:8)

KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki:   Owczarek 7, Kubiak 4, Rozalski 4, Jencz 2, Borsiak 2, Szeliga 1, Jędryka, Yanushkevich, Lux, Kaczmarek,  Anyżewski, Balicki, Makasewicz, Szewczyk, Zajączkowski, Superson

Azoty-Puławy II:   Borucki,  Stachowiak – Konieczny 10,   Szewczyk 5,  Figura 3,  Batyra 3,  Baranowski 2, Sekuła 1,  Włudarczyk, Czopek, Głos, Łucjanek, Urbanek, Maraszkiewicz, Bereziński, Kobiałka,