Niemal wszystko jasne przed nowym sezonem

Po zdobyciu 3 z rzędu brązowego medalu Mistrzostw Polski zespół “Azotów-Puławy” czeka prawdziwa kadrowa rewolucja …
Jerzy Witaszek, Prezes Klubu: Ja bym to nazwał raczej głęboka przebudową, która wynika z dwóch zasadniczych powodów. Po pierwsze z potrzeby stałego rozwoju drużyny, po drugie z planów sportowych zawodników, którzy chcą kontynuować swoją karierę w innych klubach. Więcej “Niemal wszystko jasne przed nowym sezonem”

Rekordowy Festiwal

Największa jak dotychczas liczba ponad 400 zawodniczek i zawodników wzięła udział w Festiwalu Piłki Ręcznej w Puławach. XIX już edycję imprezy zorganizował klub “Azoty-Puławy”. W tym roku rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach wiekowych, a w poszczególnych triumfowali: KU AZS UMCS Lublin (2003 i 2004) i Płocka Akademia Piłki Ręcznej (2005 i 2006). Więcej “Rekordowy Festiwal”

Dziewiętnaste święto piłki ręcznej

Ponad 400 dzieci weźmie udział w odbywającym się co roku Ogólnopolskim Festiwalu Piłki Ręcznej w Puławach. W XIX edycji tej imprezy wystartuje 35 zespołów z całej Polski. Drużyny podzielone na cztery kategorie wiekowe, będą rywalizowały przez trzy dni na czterech boiskach w mieście. Organizatorem Festiwalu jest Klub Sportowy Piłki Ręcznej „Azoty-Puławy”. Więcej “Dziewiętnaste święto piłki ręcznej”

Uwaga!!!

KS “Azoty-Puławy” S.A. informuje, iż poszukuje mieszkania do wynajęcia – 2 pokoje z kuchnią, umeblowane, w dobrym standardzie. Jeśli ktoś z Państwa posiada takowe prosimy o kontakt pod numerem telefonu 81 888-09-77 lub bezpośrednio w siedzibie Klubu – Al. Partyzantów 11 (hala sportowa, pierwsze piętro).