Lekko nie było

Twarde warunki postawiło dziś Azotom-Puławy Zagłębie Lubin. W meczu IV serii PGNiG Superligi puławianie długo nie mogli wypracować sobie wyraźniejszej przewagi. Po meczu walki miejscowi zainkasowali jednak trzy punkty, wygrywając z sąsiadem z ligowej tabeli  27:23. Więcej “Lekko nie było”

Karnety wciąż do nabycia

Kibiców naszego Klubu informujemy, że wciąż do nabycia są karnety na mecze Azotów-Puławy w PGNiG Superlidze na sezon 2019/2020. Wejściówkę, upoważniającą do wstępu na mecze i gwarantującą miejsce na trybunach, można nabyć  w siedzibie Klubu przy Alei Partyzantów (hala sportowa, I piętro). Serdecznie zapraszamy!

Wygrana z faworytem II ligi

W kolejnym meczu kontrolnym przed startem rozgrywek I ligi Azoty-Puławy II zapisały na swoim koncie wygraną. Mimo, iż puławianie pojechali do Zwolenia w okrojonym składzie to i tak byli lepsi od głównego faworyta rozgrywek II ligi. Mecz z Orlętami rozstrzygnął się w II połowie. Azotowcy zagrali w niej mądrzej i lepiej wytrzymali kondycyjnie pełne 60 minut gry. Rywalizacja zakończyła sie wygraną podopiecznych Piotra Dropka 31:28. Więcej “Wygrana z faworytem II ligi”