Młodzież powalczyła w Białej Podlaskiej

Azoty-Puławy II przed wyjazdem do Białej Podlaskiej skazywani byli na pożarcie – puławianie jechali bowiem na parkiet wicelidera rozgrywek I ligi. Tymczasem podopieczni Piotra Dropka podjęli walkę z murowanym faworytem do wygranej. Bialczanie zwyciężyli, ale tylko 26:21, a jeszcze osiem minut przed końcem wygrywali tylko trzema trafieniami. Najwięcej goli dla Azotowców – po 4 – zdobyli: Adam Stępień i Krzysztof Janicki. Więcej “Młodzież powalczyła w Białej Podlaskiej”

Bez punktów w Zabrzu

Tylko momentami potrafiliśmy nawiązać walkę w Zabrzu z Górnikiem. Po 20 minutach gospodarze objęli prowadzenie , którego nie oddali do końca meczu. Puławianie popełniali zbyt wiele prostych błędów i oddali za dużo nieskutecznych rzutów. Ostatecznie NMC Górnik Zabrze wygrał z Azotami-Puławy 32:25. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie Michała Skórskiego był Piotr Jarosiewicz – 5 goli. Więcej “Bez punktów w Zabrzu”